• Polski
  • English

KLGS na IX Kongresie Wyzwań Zdrowotnych 7-8.03.2024, MCK Katowice

05.03.2024

Już za kilka dni będziemy mieć przyjemność spotkać się z Państwem podczas IX Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Wydarzenie będzie miało miejsce 7-8.03.2024 w MCK Katowice.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie oraz do odwiedzenia naszego stoiska. Wydarzenie będzie gromadzić wielu ekspertów z różnych dziedzin branży medycznej. W programie są 2 dni rozmów, spotkań i inspirujące debaty.

My na swoim stanowisku wystawienniczym zaprezentujemy możliwości KLGS w zakresie produkcji zaawansowanych detali z tworzyw konstrukcyjnych i kompozytów, które wykorzystywane są między innymi w branży medycznej i rehabilitacyjnej.

Produkowane przez nas wyroby dzięki ich optymalizacji, uwzględnieniu podejścia EKO-design w projekcie oraz doborze odpowiedniego tworzywa spełniają wymagania funkcjonalne, jakościowe oraz estetyczne, jakie stawia przed nami branża medyczna i rehabilitacyjna.

Jeśli szukają Państwo zaufanego partnera biznesowego oraz długoterminowej współpracy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do rozmów.

Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz zaprezentujemy zakres świadczonych przez nas usług. Omówimy również nowe rozwiązania, które wdrożyliśmy i wciąż udoskonalamy.

Czekamy na Państwa w Katowicach!

Zapraszamy na Nasz kanał na YouTube! : KLGS SP Z O.O. – YouTube
oraz Facebook: https://www.facebook.com/klgspcim
Poprzedni post na blogu: PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO SPRAWDZIANÓW KLGS

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

EMAIL
klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl