• Polski
  • English

KLGS i 13. edycja Konferencji Moto Idea w Bielanach Wrocławskich – 24-25.10.2023

22.10.2023

KLGS Moto Idea

Kolejnym wydarzeniem tej jesieni, podczas którego będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę, zakres świadczonych przez nas usług oraz przedstawić nowości, jakie pojawiły się w naszej ofercie jest 13. edycja Konferencji Moto Idea w Bielanach Wrocławskich.

Jest to jedno z najważniejszych spotkań reprezentantów sektora automotive: producentów samochodów osobowych, dostawców części i komponentów, środowiska naukowego oraz stowarzyszeń branżowych.

Konferencja będzie miała miejsce w Q Hotel Plus w dniach 24-25.10.2023, a my będziemy czekać na Państwa przy stoisku nr 1.

Serdecznie zapraszamy – bardzo chętnie porozmawiamy, opowiemy o produkcji zaawansowanych detali z tworzyw konstrukcyjnych i kompozytów, pokażemy przykłady produkowanych przez nas wyrobów, odpowiemy na Państwa pytania.

Jeśli szukają Państwo długoterminowej współpracy oraz zaufanego partnera biznesowego w zakresie produkcji części z tworzyw sztucznych stosowanych między innymi w branży motoryzacyjnej idealnie Państwo trafili!

Po więcej szczegółów zapraszamy do Bielan Wrocławskich, Q Hotel Plus, stoisko nr 1!

Czekamy na Państwa.

Do zobaczenia!

Zapraszamy na Nasz kanał na YouTube! : KLGS SP Z O.O. – YouTube
oraz Facebook: https://www.facebook.com/klgspcim
Poprzedni post na blogu: KLGS Targi Kompozyt Expo 04-05.10.2023 Kraków 12. Edycja

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

EMAIL
klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl