• Polski
  • English

Ślusarz narzędziowy

31.08.2022

Najważniejsze obowiązki:

  • Okresowe przeglądy i konserwacja form wtryskowych
  • Diagnoza i usuwanie prostych awarii na formach wtryskowych
  • Prace ślusarskie przy formach wtryskowych i matrycach
  • Montaż i naprawa form oraz matryc.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych,
  • Doświadczenie w naprawie, konserwacji i regeneracji form wtryskowych,
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem form wtryskowych
  • Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz,
  • Umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • Możliwość awansu.

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl