• Polski
  • English

Pomocnik Ustawiacza

25.10.2022

Miejsce pracy: Pcim 1512

Twój zakres obowiązków:

• Nadzór nad pracą wtryskarek oraz pozostałych maszyn i urządzeń,

• Odpowiednie gospodarowanie powierzonymi materiałami i urządzeniami,

• Przezbrojenie formy zgodnie z Planem produkcji,

• Bieżące mielenie oraz zawracanie przemiału,

• Demontaż formy po zakończonej produkcji,Przeprowadzanie prób form, rzetelne raportowanie po próbach

Nasze wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w ruchu ciągłym,

• Dokładność i precyzja w działaniu.

To oferujemy:

• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

• Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

• Wysoki standard warunków pracy w nowoczesnej hali

• Bardzo dobrą atmosferę w pracy

• Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci

• Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika

• Owocowe czwartki

• Uprawnienia na obsługę urządzeń transportu bliskiego – suwnice potwierdzone przez UDT

• Szkolenia z zakresu: podstawy technologii wtrysku i obsługi wtryskarek, obsługa i programowanie wtryskarek, obsługa serwisowa hydraulicznych i elektrycznych podzespołów potwierdzone przez firmę ARBURG

ADRES
KLGS Sp. z o.o.
Pcim 1512
32-432 Pcim

klgs@klgs.pl

ZNAJDŹ NAS NA

Realizacja krasti.pl